regulamin

1.Postanowienia ogólne

 1. Usługodawcą i właścicielką firmy SONYA CARDS DESIGN jest Sofya Skotarek, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą SONYA CARDS DESIGN Sofya Skotarek z siedzibą w Koninko (k. Poznania) 62-023 ul. Teatralna 4, NIP 6653013577, REGON 369979759.
 2. SONYA CARDS DESIGN nie jest sklepem internetowym.
 3. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.
 4. Każdy Klient zobowiązany jest zapoznać się z treścią Regulaminu przed złożeniem zamówienia.
 5. Niezapoznanie się z regulaminem nie zwalnia Klienta z przestrzegania zawartych w nim zasad.
 6. Zamawiając zaproszenia u SONYA CARDS DESIGN Klient nie nabywa prawa do grafik autorskich i nie ma prawa ich rozpowszechniać, jest łamanie prawa autorskiego.

2.Składanie zamówień

 1. Złożenie Zamówienia odbywa się drogą mailową na adres: kontakt@sonyadesign.pl
 2. Wpłata zaliczki podanej w potwierdzeniu zamówienia/kosztorysie za zamówienie oznacza zawarcie umowy.
 3. SONYA CARDS DESIGN przystępuję do realizacji zamówienia tylko i wyłącznie po wpłacie zaliczki.
 4. Klient ma prawo odstąpić od umowy w trakcie procesu produkcji zaproszeń, ale w takim przypadku zaliczka nie jest zwracana.
 5. Czas oczekiwania zaczyna się od dnia wpłaty zaliczki w wysokości 50% całości zamówienia.
 6. Imiona i nazwiska gości muszą być odmienione. Zwroty grzecznościowe też należy uwzględnić a teksty dokładnie sprawdzić, SONYA CARDS DESIGN nie ponosi odpowiedzialności za popełnione przez Klienta błędy ortograficzne, językowe i stylistyczne. W przypadku wykrycia błędów po wydruku papeterii, koszt ponownego wydruku ponosi Klient.
 7. Nie ma możliwości domówienia kilku sztuk zaproszeń w późniejszym terminie.
 8. Dodatki ślubne (winietki, menu, plan sali…) należy zamawiać minimum półtora miesiąca przed ślubem. Jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony, SONYA CARDS DESIGN ma prawo odmówić w realizacji zamówienia.
 9. Dodatki ślubne (winietki, menu, plan sali…) można zamówić jeden raz w jednym zamówieniu. Nie można zamówić oddzielnie winietek, menu i innych dodatków oddzielnie w różnych terminach.
 10. Minimalna kwota zamówienia dodatków ślubnych wynosi 250 zł.
 11. Nie ma możliwości domówienia dodatków w późniejszym terminie, dlatego warto dokładnie przemyśleć zamówienie.
 12. SONYA CARDS DESIGN zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania projektu indywidualnego.

3.Projektowanie i realizacja

 1. 1-3 dni po złożeniu zamówienia SONYA CARDS DESIGN wysyła kosztorys/potwierdzenie zamówienia.
 2. Po wpłacie zaliczki w ciągu 2-7 dni roboczych SONYA CARDS DESIGN wysyła wizualizacje projektu spersonalizowaną według przysłanych danych przez Klienta. W przypadku nie zaakceptowania projektu, w ciągu 1-4 dni roboczych SONYA CARDS DESIGN wysyła jego poprawioną wersję. Także na danym etapie klient ma obowiązek dokładnie sprawdzić cały tekst zaproszenia, menu, rsvp lub innych dodatków. Po akceptacji projektu przez Klienta, odpowiedzialność za popełnione błędy ortograficzne lub stylistyczne ponosi Klient, jak i koszty za poprawioną papeterię. SONYA cards design nie bierze odpowiedzialności za wszelkie błędy zgłoszone po akceptacji projektu.
 3. Po akceptacji projektu w ciągu 5-21 dni roboczych SONYA CARDS DESIGN personalizuję, drukuję, kompletuję i szykuję zamówienie do wysyłki. Dzień – dwa przed wysyłką zamówienia SONYA CARDS DESIGN prosi o wpłatę reszty kwoty całości zamówienia.
 4. Do każdego zamówienia są doliczane koszty przesyłki.
 5. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki posiada uszkodzenia, należy odmówić przyjęcia przesyłki.

4.Reklamacja

 1. Reklamacje można złożyć do 7 dni od daty otrzymania zamówienia, na adres e-mail kontakt@sonyadesign.pl.
 2. Reklamacji podlega tylko i wyłącznie towar niezgodny z opisem który jest na stronie.
 3. Reklamacji nie podlegają zaproszenia lub dodatki ślubne w których zostały popełnione błędy ortograficzne lub stylistyczne. Ponieważ Klient miał obowiązek dokładnie sprawdzić i zaakceptować wszystkie treści po wysłaniu wizualizacji projektów.
 4. Kolory zaproszeń, kopert i dodatków przedstawione na zdjęciach mogą nieznacznie się różnić od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora, dlatego nie może to być przedmiotem reklamacji.
 5. W przypadku uznania reklamacji SONYA CARDS DESIGN poprawia zamówienie w ciągu 14 dni roboczych i ponosi wszelkie koszty.

Ochrona danych osobowych

1. Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informuję, że:
2. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sofya Skotarek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą SONYA CARDS DESIGN SOFYA SKOTAREK.
3. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywać się będzie na podstawie art. art. 6 ust. 1 lit. a, b i c, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) wyłącznie w celu przygotowania zaproszeń oraz dodatków ślubnych.