regulamin

1.Postanowienia ogólne

 1. Usługodawcą i właścicielką firmy SONYA CARDS DESIGN jest Sofya Skotarek, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą SONYA CARDS DESIGN Sofya Skotarek z siedzibą w Koninko (k. Poznania) 62-023 ul. Teatralna 4, NIP 6653013577, REGON 369979759.
 2. SONYA CARDS DESIGN nie jest sklepem internetowym.
 3. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.
 4. Każdy Klient zobowiązany jest zapoznać się z treścią Regulaminu przed złożeniem zamówienia.
 5. Niezapoznanie się z regulaminem nie zwalnia Klienta z przestrzegania zawartych w nim zasad.
 6. Zamawiając zaproszenia u SONYA CARDS DESIGN Klient nie nabywa prawa do grafik autorskich i nie ma prawa ich rozpowszechniać, jest łamanie prawa autorskiego.

2.Składanie zamówień

 1. Złożenie Zamówienia odbywa się drogą mailową na adres: kontakt@sonyadesign.pl
 2. Wpłata zaliczki podanej w potwierdzeniu zamówienia/kosztorysie za zamówienie oznacza zawarcie umowy.
 3. SONYA CARDS DESIGN przystępuję do realizacji zamówienia tylko i wyłącznie po wpłacie zaliczki.
 4. Klient ma prawo odstąpić od umowy w trakcie procesu produkcji zaproszeń, ale w takim przypadku zaliczka nie jest zwracana.
 5. Czas oczekiwania zaczyna się od dnia wpłaty zaliczki w wysokości 50% całości zamówienia.
 6. Imiona i nazwiska gości muszą być odmienione. Zwroty grzecznościowe też należy uwzględnić a tekst dokładnie sprawdzić, SONYA CARDS DESIGN nie ponosi odpowiedzialności za popełnione przez Klienta błędy ortograficzne, językowe i stylistyczne. W przypadku wykrycia błędów po wydruku papeterii, koszt ponownego wydruku ponosi klient.
 7. Nie ma możliwości domówienia kilku sztuk zaproszeń w późniejszym terminie.
 8. Dodatki ślubne (winietki, menu, plan sali…) należy zamawiać minimum półtora miesiąca przed ślubem. Jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony, SONYA CARDS DESIGN ma prawo odmówić w realizacji zamówienia.
 9. Dodatki ślubne (winietki, menu, plan sali…) można zamówić jeden raz w jednym zamówieniu. Nie można zamówić oddzielnie winietek, menu i innych dodatków oddzielnie w różnych terminach.
 10. Minimalna kwota zamówienia dodatków ślubnych wynosi 250 zł.
 11. Nie ma możliwości domówienia dodatków w późniejszym terminie, dlatego warto dokładnie przemyśleć zamówienie.
 12. SONYA CARDS DESIGN zastrzega sobie prawo do domowy wykonania projektu indywidualnego.

3.Projektowanie i realizacja

 1. 1-3 dni po złożeniu zamówienia SONYA CARDS DESIGN wysyła kosztorys/potwierdzenie zamówienia.
 2. Po wpłacie zaliczki w ciągu 2-7 dni roboczych SONYA CARDS DESIGN wysyła wizualizacje projektu spersonalizowaną według przysłanych danych przez Klienta. W przypadku nie zaakceptowania projektu, w ciągu 1-4 dni roboczych SONYA CARDS DESIGNwysyła jego poprawioną wersję.
 3. Po akceptacji projektu w ciągu 5-21 dni roboczych SONYA CARDS DESIGN personalizuję, drukuję, kompletuję i szykuję zamówienie do wysyłki. Dzień – dwa przed wysyłką zamówienia SONYA CARDS DESIGN prosi o wpłatę reszty kwoty całości zamówienia.
 4. Do każdego zamówienia są doliczane koszty przesyłki.
 5. Wykonanie zdobienia wewnątrz kopert, lakowanie, nitowanie jest wliczone w cenę zaproszeń i jest wykonywane przez SONYA CARDS DESIGN. Wstążki, naklejki i zawieszki są wysyłane jako oddzielne elementy do samodzielnego skompletowania.
 6. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki posiada uszkodzenia, należy odmówić przyjęcia przesyłki.

4.Reklamacja

 1. Reklamacje można złożyć do 14 dni, na adres e-mail kontakt@sonyadesign.pl.
 2. Reklamacji podlega tylko i wyłącznie towar uszkodzony lub niezgodny z opisem który jest na stronie.
 3. Kolory zaproszeń, kopert i dodatków przedstawione na zdjęciach mogą nieznacznie się różnić od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora, dlatego nie może to być przedmiotem reklamacji.
 4. W przypadku uznania reklamacji SONYA CARDS DESIGN poprawia zamówienie w ciągu 14 dni roboczych i ponosi wszelkie koszty.

Ochrona danych osobowych

1. Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informuję, że:
2. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sofya Skotarek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą SONYA CARDS DESIGN SOFYA SKOTAREK.
3. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywać się będzie na podstawie art. art. 6 ust. 1 lit. a, b i c, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) wyłącznie w celu przygotowania zaproszeń oraz dodatków ślubnych.